<oembed><version>1.0</version><provider_name>Flashfly Dot Net</provider_name><provider_url>https://www.flashfly.net/wp</provider_url><author_name>Jackrich T.</author_name><author_url>https://www.flashfly.net/wp/author/admin</author_url><title>DSC05010</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="q3WlRXxHa0"&gt;&lt;a href="https://www.flashfly.net/wp/109799/dsc05010"&gt;DSC05010&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.flashfly.net/wp/109799/dsc05010/embed#?secret=q3WlRXxHa0" width="600" height="338" title="&#x201C;DSC05010&#x201D; &#x2014; Flashfly Dot Net" data-secret="q3WlRXxHa0" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;