<oembed><version>1.0</version><provider_name>Flashfly Dot Net</provider_name><provider_url>https://www.flashfly.net/wp</provider_url><author_name>Jackrich T.</author_name><author_url>https://www.flashfly.net/wp/author/admin</author_url><title>DSCF1083</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="h07ByJ382a"&gt;&lt;a href="https://www.flashfly.net/wp/219699/dscf1083"&gt;DSCF1083&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.flashfly.net/wp/219699/dscf1083/embed#?secret=h07ByJ382a" width="600" height="338" title="&#x201C;DSCF1083&#x201D; &#x2014; Flashfly Dot Net" data-secret="h07ByJ382a" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;